Kontakt - DominoSrbija - sve za kuću i kupatilo

Početna O nama Ponuda Servis kupaca Prodajni centri Akcije Zaposlenje Kontakt DominoSrbija na Facebook-u DominoSrbija na Twitter-u DominoSrbija na Instagram-u DominoSrbija na Pinterest-u
Domino Srbija logo
Sve za kuću Sve za kupatilo LED rasveta Pločice Domino PVC stolarija Proizvodni program KATALOG

Građevinski Centar Domino

Temerinska br. 110, 21000 Novi Sad
Tel: +381 (21) 662 42 22
Fax: +381 (21) 661 16 49

Direktor

direktor@dominosrbija.com

Marketing odeljenje

marketing@dominosrbija.com

Nabavka

nabavka@dominosrbija.com

Prodaja

prodaja@dominosrbija.com

Zaposlenje

zaposlenje@dominosrbija.com

Reklamacije

reklamacije@dominosrbija.com

Uvoz

uvoz@dominosrbija.com



ZAPOSLENJE, ZAPOSLENJE!!


Potrebne kvalitetne trgovkinje za rad u uspešnom prodajnom timu i to za sledece gradove: Beograd, Novi Sad, Subotica, Sombor, Kikinda, Zrenjanin

Zaposlenje
NOVO! DOSTUPNO SAMO U NOVOM SADU!
NOVO - PVC
NOVO ! NOVO ! NOVO !
LED star Led sijalica

LED SIJALICE

Niska potrošnja, uz maksimalnu osvetljenost!
Vek trajanja do 20.000 sati!

Dostupne boje:
Topla bela (3.000 K)
Bela (6.000 K)


Drvo dezen pločice bele Ugradni vodokotlić