Kontakt - DominoSrbija - sve za kuću i kupatilo

Početna O nama Ponuda Servis kupaca Prodajni centri Akcije Zaposlenje Kontakt DominoSrbija na Facebooku Economy.rs mobile
Domino Srbija logo
Sve za kuću Sve za kupatilo Proizvodni program PVC stolarija Keramičke pločice Deco kamen i gips

Građevinski Centar Domino

Temerinska br. 110, 21000 Novi Sad
Tel: +381 (21) 662 42 22
Fax: +381 (21) 661 16 49

Direktor

direktor@dominosrbija.com

Marketing odeljenje

marketing@dominosrbija.com

Nabavka

nabavka@dominosrbija.com

Prodaja

prodaja@dominosrbija.com

Zaposlenje

zaposlenje@dominosrbija.com

Reklamacije

reklamacije@dominosrbija.com

Uvoz

uvoz@dominosrbija.com



ZAPOSLENJE,ZAPOSLENJE!!
Potrebne kvalitetne trgovkinje za rad u uspešnom prodajnom timu i to za sledece gradove:Beograd, Novi Sad, Subotica, Sombor, Kikinda,Zrenjanin
Popuniti ON-LINE prijavu za zapošljavanje na našem sajtu(staviti za koji grad konkurišete)
PROMO ! PROMO ! PROMO !


- Kupatilski namestaj od 4.950,00
- Staklene kabine od 12.250,00
- Pločice Keramika Kanjiža Allegra od 349,00m2
- Kolica bastenska 2.200,00
- Nadstresnice vise dimenzija od 4.200,00